Visualiseerime sinu sisekujunduse ideed! Visualiseerime sinu sisekujunduse ideed!

Lihtsustatud 3D vaated pinnaplaanile

Rätsepmeistrite tuntud vanasõna kehtib ka sisekujunduses – seitse korda mõõda üks kord lõika.
Pane enda ideed proovile enne kui neid teostama hakkad. Nii saad teada, kas planeeritav diivan jätab piisavalt liikumisruumi, kuidas sulle meeldiks täiesti teistsugune köögilahendus või millistes toonides teha seinte värskenduskuur.

Broneeri aeg veebivestluseks ja ole valmis vastama järgmistele küsimustele:

– Kas sul on olemas korteri või ruumi põrandaplaan? 

See võib olla väga lihtne joonis, millel on märgitud ruumi(ide) pikkused, laiused, akende ja uste avade laiused, kõrgused ning lagede kõrgus. Tähtis on, et joonis oleks meile arusaadav.

–  Millises etapis on sinu projekt?

Kas oled alles alustanud renoveerimist või valid juba sisustust? Võibolla on su ideed alles toored ja soovid need lihtsalt läbi mängida? Me oleme hea meelega valmis lahti harutama mistahes väiksemat või suuremat küsimust sinu interjööris.

– Mida ootad tulemuseks?

Saame piirduda lihtsustatud visuaalidega, kus kasutame ligilähedasi valikuid materjalidele, värvitoonidele, mööblile ja valgustitele. Kui aga esmane tulemus sulle meeldib, saame koostada põhjaliku sisekujunduse kausta, milles on iga detail viimseni paigas – RAL värvikoodidest kuni valgustite mudeliteni. 

 

Valgusarvutused ja  planeerimine

Aitame planeerida äri- ja avalike ruumide valgustust, et see vastaks kehtivatele standarditele.  Arvutame, milline on soovitatav valgustugevus ja temperatuur, arvestades ruumide funktsiooni, kasutusaega ja naturaalse valguse osakaalu, et tagada suurem tööproduktiivsus või luua lõõgastav atmosfäär. 

Töö tulemusena valmib detailne valgusprojekti visuaalneplaan valgustite paiknemiste asukohtadega. 

Valgustite kohandamine 

Soovi korral teostame ka valgustite kohandamist vastavalt  vajadusele. Saame muuta rippvalgustite kõrguseid lühemaks või pikemaks, lõigata mõõtudesse siinikomplektid või alumiiniumprofiilid,  lisada seinavalgustitele vajadusel lülitid või juhtmed.  

Broneeri aeg konsultatsioonile

telefonil: +372 5638 0022
või kirjuta aadressil:
evelin@light24.ee

Visit us

at the Tallinn office

LIGHT24 OÜ TALLINN OFFICE

ADDRESS: PÄRNU MNT. 146, TALLINN
PHONE: +372 5620 0005
OPEN MONDAY TO FRIDAY
10 AM –  5 PM